O nás

Další funkce v e-shopu AT Computers

Publikováno 7. 4. 2017  | autor: rmol.cz, František Doupal

 

Společnost AT Computers neustává ve zlepšování svého e-shopu a opět jej inovovala. Usnadněna byla práce s fakturami a dobropisy, ale na své si přijdou i prodejci počítačových her nebo zájemci o aktuální testy a recenze.

V menu „Nákup/Faktury/Zápočet“ si mohou zákazníci sami zvolit, které faktury a dobropisy chtějí vzájemně započíst – zvolí datum splatnosti dobropisů, které chtějí započítat, zobrazí si návrh a tlačítkem jej odešlou na cashflow oddělení ATC, jehož pracovníci je budou kontaktovat. V případě samotných dobropisů, stačí najet na záložku „Nákup/Faktury/Dobropisy“ a jedním tlačítkem požádat o jejich proplacení na vybraný účet.(Tyto možnosti platí pouze pro potvrzené dobropisy, ale ani to není problém a potvrzení lze provést jedním tlačítkem přímo u dobropisu.)

U počítačových her je dostupná nová informace, která udává datum vydání – nachází se mezi technickými parametry na kartě produktu a v seznamu her. Hry lze dle data třídit a filtrovat ty, které teprve vyjdou.

Na vybrané produkty (základní desky, grafické karty), které prošly testy ve vývojovém oddělení AT Computers, přibyla nová záložka „Recenze a texty“, kde lze najít výsledky těchto testů a u některých je i text s recenzí. Podobně byla k některým produktům, na které ATC přišel zajímavý dotaz, přiřazena informace ve stylu „Otázky a odpovědi“. Oba seznamy jsou živé, tzn. neustále doplňované.