O nás

AT Computers se stává výhradním distributorem Xopero Software

Publikováno 23. 3. 2017  | autor: reseller-channel.cz

 

Společnost AT Computers podepsala výhradní distribuční kontrakt na produkty společnosti Xopero Software, která na český trh oficiálně vstoupila v lednu 2017.

Rozhodnutí zvolit AT Computers bylo založeno na několika důvodech. Při výběru rozhodovalo maximální pokrytí celého trhu, silná důvěra obchodních partnerů i současný rozsah a struktura portfolia distribuovaných produktů, které partnerům nabízí možnost pokrytí všech potřeb jejich zákazníků a skvěle se s řešeními Xopero doplňuje.

Xopero totiž vyvíjí rozsáhlou škálu profesionálních nástrojů pro ochranu a obnovu kriticky nezbytných podnikových dat. Společnost AT Computers je navíc distributorem značky QNAP a jejich NAS systémů, pro které má Xopero speciální licenci umožňující pokročilé funkcionality právě díky běhu na QNAP QTS.

Společnost Xopero a její produkty bude mít u AT Computers na starosti produktový manažer Jakub Křižánek, krizanek@atcomp.cz.

O společnosti Xopero

Xopero je výrobcem a dodavatelem profesionálních nástrojů pro ochranu a obnovu kriticky nezbytných podnikových dat a patří v tomto segmentu k celoevropské špičce. Portfolio produktů zahrnuje řešení pro zálohování koncových zařízení, serverů, zálohy v cloudu, mobilní zálohování, hybridní zálohování, obnovení po havárii a řešení pro kontinuitu podnikání. Zákazníci společnosti pocházejí z široké škály podnikových sektorů: malé i středně velké firmy, velké společnosti, veřejná správa, bankovnictví a finance, školství, medicína, telekomunikace a IT.

České zastoupení je oficiálně zastoupeno společností BK Commercium, s.r.o., má pobočku v Praze a kromě obchodní podpory nabízí partnerům i předprodejní a technickou asistenci. Obchodní model je pak prodej výhradně přes partnery. Další informace najdete na adrese www.xopero.com.